34 miliony złotych kosztowało wybudowanie sal gimanstycznych dla sześciu placówek edukacyjnych. Hale mają być gotowe na rozpoczęcie rok szkolnego.
Z nowych hal sportowych będa mogli korzystać ucznowie Szkoła Podstawowa nr 38, Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 67, II Liceum Ogólnokształcące, Technikum nr 3, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3.
